KURUMSAL

Basf Yalıtım

 • BASF MASTERSEAL® 567 - Yapfleks® 307

  Çimento ve Akrilik Esaslı, İki Bileşenli, Yarı Esnek Su Yalıtım Malzemesi
  MASTERSEAL® 567, çimento ve akrilik esaslı, sızıntı ve yüzey sularına karşı beton ve çimento esaslı sıvalar üzerine içten ya da dıştan uygulanan, iki bileşenli su yalıtım malzemesidir.
  Kullanım Yerleri: İç-Dış mekanlarda, düşey ve yatay uygulamalarda suyun geldiği yönden, Temel yalıtımlarında, İstinat duvarlarında, Teraslarda (Üzeri korunmak şartı ile), WC, banyo, mutfak ve balkon gibi ıslak hacimlerde, Yüzme  havuzlarında, Su depolarında, Kaplıca ve hamam gibi tesislerde, Çiçeklik yalıtımında kullanılır.

   

 • BASF MASTERSEAL® 565 - Yapfleks® 305

  Çimento Esaslı, Polimer Takviyeli, Tek Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi
  MASTERSEAL® 565, çimento esaslı, polimer takviyeli, sızıntı ve basınçsız yüzey sularına karşı beton perde ve çimento esaslı sıvalar üzerine içten ya da dıştan uygulanan, tek bileşenli rijit yalıtım malzemesidir.
  Kullanım Yerleri: İç-dış mekanlarda, düşey ve yatay uygulamalarda suyun geldiği yönden, Temel yalıtımlarında, İstinat duvarlarında, Su depolarında, WC, banyo, mutfak ve balkon gibi ıslak hacimlerde, Küçük teraslarda, Küçük yüzme havuzu ve süs havuzlarında su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.

   

 • BASF MASTERSEAL® 494

  Çimento ve Bitüm Emülsiyon Esaslı, iki Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi
  Çimento ve bitüm emülsiyon esaslı, iki bileşenli, fırça kıvamında, durabilitesi yüksek su yalıtım malzemesidir.
  DIN 18195’e uygundur.
  Kullanım Yerleri: Dış mekanlarda, Temel ve perdelerde, istinat duvarlarında ve çökertme tanklarında, Yalıtım ve drenaj amaçlı levhaların yapıştırılmasında, Çiçeklik yalıtımlarında kullanılır.

   

 • BASF MASTERSEAL® 566 - Yapfleks® 306

  Çimento ve Akrilik Esaslı, İki Bileşenli, Tam Esnek Su Yalıtım Malzemesi

  MASTERSEAL® 566, çimento ve akrilik esaslı,sızıntı ve yüzey sularına karşı beton, perde ve çimento esaslı sıvalar üzerine içten ya da dıştan uygulanan, iki bileşenli su yalıtım malzemesidir.
  Kullanım Yerleri: İç-dış mekanlarda, düşey ve yatay uygulamalarda suyun geldiği yönden, Temel yalıtımlarında, İstinat duvarlarında, Sehim yapması düşünülen zeminlerde, Teraslarda (Üzeri korunmak şartı ile), WC, banyo, mutfak ve balkon gibi ıslak hacimlerde, Yüzme havuzlarında, Su depolarında (Üzeri korunmak şartı ile), Kaplıca ve hamam gibi tesislerde, Çiçeklik yalıtımında kullanılır.

   

 • BASF MASTERSEAL® 445

  Çimento ve Polimer Modifiye Bitüm Emülsiyon Esaslı, İki Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi

  MASTERSEAL® 445, cimento ve polimer modifiye bitum emulsiyon esaslı, iki bileşenli, mala
  kıvamında, durabilitesi yuksek su yalıtım malzemesidir. DIN 18195’e uygundur.
  Kullanım Yerleri: İc ve dış mekanlarda, duşey ve yatay uygulamalarda suyun geldiği yönden, Sürekli su ile temas eden ve toprak altında kalan beton yüzeylerin yalıtımında, Temel - perde bohçalamasında, Bodrumlarda, yeraltı otoparkı gibi yapılarda, İstinat duvarlarında ve cokertme tanklarında, Yüzey sularına karşı yatay alanların korunmasında (eğimli yüzey üzerine uygulanmalı ve üzeri korunmalıdır.), Betonun, zeminden gelen agresif sulara ve mikroorganizmalara karşı korunmasında (DIN 4030), Isı yalıtım levhaların yapıştırılmasında, Çiçeklik yalıtımlarında kullanılır.

   

 • BASF MASTERSEAL® 581 - Thoroseal® TR

  MASTERSEAL® 581, cimento ve akrilik esaslı, iki bileşenli, sızıntı ve yüzey sularına karşı beton yüzeyler üzerine içten ya da dıştan, negatif ve pozitif yönden uygulanabilen, kapiler etkili su yalıtım malzemesidir.
   
  Kullanım Yerleri: İç-dış mekanlarda, düşey ve yatay uygulamalarda, WC, banyo, mutfak ve balkon gibi ıslak hacimlerde, Temel ve perde su yalıtımında, Su depolarında, Tünellerde, Yüzme havuzlarında, Asansör çukurunda, Betonarme borularda, Betonu, su, karbonasyon ve buz çözücü tuzlardan korumada, Salamura havuzlarında, Balık yetiştirme havuzlarında, Besin maddesi depolarında, Çiçeklik yalıtımında kullanılır.

Basf Yalıtım