Brass çatı

Brass çatı

Brass çatı

Brass çatı Uygulama

Braas Çatı Sistemleri, uzun ömürlü ve estetik bir çatı kaplama malzemesi olarak Braas Kiremit'i sunuyor. Yeni nesil teknolojilerle üretilen Braas Kiremit, farklı model, renk, yüzey ve dokularda, modern ve geleneksel tüm mimari tarzlara hitap eden tasarım alternatifleri ve 30 yıl suya ve dona karşı garantisi ile birlikte çatılara değer katıyor.

ÇATI ÇÖZÜLMESİ GEREKEN BİR SİSTEMDİR

Braas Çatı Sistemleri ; sağlıklı, konforlu ve uzun ömürlü bir çatı için yenilikçi, birbiriyle tam uyum sağlayan ürünler bir arada bulunuyor: Çatı mantolama çözümleri (ısı yalıtımı), çatı su yalıtımı, yağmur dereleri, kuru mahya sistemi, baca ve duvar dibi izolasyonu, eğimli vadi dere çözümleri, saçak detayları düzenlenmesinde hizmet veriyoruz.

BRAAS KİREMİT

EVOLUTION INNOTECH: GÜNÜMÜZDE ULAŞILABİLEN EN ÜSTÜN TEKNOLOJİ 

Evolution Innotech, kiremit üretiminde yüzey kaplama karışımının iki ayrı aşamada uygulandığı, her bir aşamada tekrar kürleme işlemine tabi tutulduğu, yüzey kaplama malzemesinin gövde ile iç içe geçecek şekilde kaynaştırıldığı ColourFusion - ergitme tekniği ile günümüzde ulaşılabilen en üst düzey kiremit üretim teknolojisidir. Evolution Innotech üretim teknolojisi sayesinde, kiremidin fiziksel ve estetik performansı en üst düzeye çıkarılıyor. Ayrıca, kiremit yüzeyi daha pürüzsüz daha ipeksi ve daha az toz tutan bir yapıya kavuşuyor. Böylece çatı kaplamasının yağışla beraber kendini daha iyi temizleyebilmesi sağlanıyor. Evolution Innotech ile üretilen Braas kiremidin farkı ilk bakışta bile rahatlıkla görülebiliyor; uzun vadede daha yüksek estetik performansa sahip çatılar elde edilebiliyor. Zorlu hava koşullarına karşı daha fazla koruma ve canlı, doygun renkler için: Evolution Innotech.

NOVO PROTECTOR DUAL KATMAN TEKNOLOJİSİ

NOVO Protector yüzey kaplama teknolojisi; gövdesi doğal pigmentler ile renklendirilmiş, üretimde yüzey kaplama karışımının iki ayrı aşamada uygulandığı, her bir aşamada tekrar kürleme işlemine tabi tutulduğu süreci ile diğer kiremitlere göre estetik ve fiziksel performansı açısından daha uzun ömürlü bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Brass Kremit

PORTAKAL KABUĞU

Braas’ın Diva ® modeli ile birlikte sunulan patentli portakal kabuğu yüzeyi sayesinde çatılarda sıra dışı ve seçkin bir görünüm elde ediliyor. Kiremit yüzeyi üzerinde, rastgele kullanılan farklı renk geçişleri ile her bir kiremit eşsizleşiyor. Her biri tek tek eskitilmiş görünüm kazandırılan dokulu kiremitler ile renkler çatıda gün boyunca, güneşin hareketine bağlı olarak adeta dans ediyor.

Ölümsüz

ZAMANA DAYANIKLILIK

Braas kiremit, üretim teknolojisi, yüzey kaplama teknolojisi ve bünyesine çok düşük oranda nem alan yapısı ile zorlu hava koşullarına karşı sağlamlığı ile diğer ürünlerden ayrılır, maksimum su geçirimsizlik sunar. Ürünün bir adedi diğer kiremitlere göre daha büyük olduğundan rüzgara karşı da daha fazla direnç gösterir.

Dayanıklı

YÜKSEK DON DİRENCİ

Braas Kiremit, kalıplı ve boşluk miktarı en aza indirilmiş üretim teknolojisi sayesinde sıkıştırılmış bir yapıya sahip olduğu için bünyesine çok düşük bir oranda nem alır. Bunun neticesinde de en soğuk iklim koşullarında, gece-gündüz arasındaki yüksek sıcaklık farklılıklarında bile güvenle kullanılabilir. Braas Kiremit, suya ve dona karşı 30 YIL ürün özellikleri garantisine sahiptir.

Sağlam

SAĞLAMLIK

Düzgün bir alt yapı ile döşenmiş Braas Kiremit, sıkıştırılmış yapısı sayesinde dolu yağışı başta olmak üzere çatıya gelen yüklere karşı yüksek direnç gösterir. Ayrıca bir hasar halinde bile, diğer çatı örtülerine göre çok daha kolay değiştirilebilir, tamiratı kolaydır.

Yanmaz

YANGIN DAYANIMI

Braas Kiremit, A1 sınıfı (Hiç Yanmaz) özelliğine sahiptir, güncel yangın yönetmeliğinin öngördüğü tüm koşullara uygundur..

Ses Direnç

SES GEÇİRGENLİK DİRENCİ


Braas Kiremit, düzgün ebatları, tam kenetlenebilen yapısı ve yüksek yoğunluğu sayesinde diğer çatı kaplama malzemelerine göre ortam seslerinde dahi daha az ses geçirgen bir performans sunar. Bu fark, yağmur, dolu vb. yağış hallerinde daha da belirgin hale gelir. Böylece Braas kiremit, kalitesi ile çatı katı yaşamında en konforlu ortamı sunar.

Trend Tasarım

TREND YARATAN TASARIMLAR

Braas Kiremit modern-geleneksel her zevke uygun model, renk ve dokularda zengin alternatiflere sahiptir. Tüm kiremit ve tamamlayıcı kiremitler aynı otomatik makinelerde üretildiği için renk ve şekillerde maksimum uyum sağlanır.

Kalıp Uyumu

EBAT VE ŞEKİL DÜZGÜNLÜĞÜ

Braas Kiremit kalıplı üretim teknolojisi sayesinde birbirleriyle şekil ve ebat farklılığı göstermez. Ayrıca diğer kiremitlere göre daha büyük ebatlara sahiptir. Böylece birbiri üzerine çok iyi oturur, kolay yerleştirilir, hızlı döşenir. Bu sayede yüksek yağmur geçirme direnci de sağlanır. Sıcaklık farklılıklarında genleşme-büzülme davranışı göstermeyen Braas kiremit, döşendiği çatıda yerleşim düzgünlüğünü uzun yıllar korur.

 

GARANTİ

Braas Kiremit suya ve dona karşı 30 YIL ürün özellikleri garantisine sahiptir. Üretim teknolojisi sayesinde çok uzun yıllar hizmet edebilen Braas Kiremit, kendisine özel “Garanti Belgesi” sertifikası ile birlikte sunulur.

Yeni nesil üretim teknikleri ile üretilen Braas Kiremit, modern veya geleneksel tüm mimari tarzlara hitap eden farklı model, renk ve doku alternatifleri ile çatınıza değer katan güçlü bir çatı kaplaması olarak öne çıkıyor. NOVO Protector yüzey kaplama teknolojisi (bazı modellerde), Portakal Kabuğu (sadece Diva serisi kiremitlerde) gibi yeni nesil teknolojilerle üretilen Braas Kiremit, yaşıtlarından daima daha genç görünüyor, yüksek renk şiddeti ve çevresel etkilere karşı yüksek direnç gösteriyor. Böylece bir “Braas” çatı uzaktan dahi fark edilebiliyor.